KONST / Litografier / Färglitografier 11198202
nr 1119 8202
Färglitografier
2 st. Tobiasse och Reitan, numrerade och signerade, motivet: 13x17
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 17 juli 2017
kl 19:32:50
150 kr